GELECEĞİN YAZILIMCILARI


GELECEĞİN YAZILIMCILARI atölye programı boyunca TUA öğrencileri her sene örgün eğitimleri ile birlikte yazılım eğitimi alırlar. Mevcut derslerinin yanında, sınıflarına - yaşlarına uygun biçimde her sınıf atladıklarında yazılımın bir kademesinde daha uzmanlaşır ve proje yapabilir duruma gelirler.

Şu an piyasa değeri 5 Trilyon Dolardan fazla olan yazılım dünyasının önümüzdeki 10 sene içerisinde ülkemizde ve dünyamızda katlarca daha değerli olacağını düşündüğümüzde, 11 ve 12. sınıflarda üniversite hazırlık sürecine geldiklerinde kendi programını yazabilen, mobil uygulama geliştirebilen, yapay zeka üzerine proje oluşturabilen öğrencilerimiz için üniversite bir kader değil, bilgilerini tam donanımlı bir uzmanlığa dönüştürecek bir platform olarak görünecektir.

Sınav Modu

Üniversiteye hazırlık sadece sınav sorularına hazırlıkla bitebilecek bir süreç değildir. Çocuklarımızın sınav...

Rehberlik

Etkin ve uzman bir rehberlik sistemi ile öğrenci ve velilerimiz sürekli olarak irtibat içerisinde bulunarak....

Eğitim Koçluğu

Bu sistemde her 8 – 10 öğrencimiz bir öğretmenimize bağlıdır. Öğretmenimiz kendi çocuklarından...

Akademik Eğitim

TUA Koleji öğrencilerini sadece günümüzün değil geleceğin de standartlarına hazırlamak...

ULUSLARARASI BİR DÜNYA KOLEJİ

Çocuklarımızı lise ve üniversite sınavına hazırlarken onlara aynı zamanda uluslararası bir deneyim yaşatmak, onların gelecekleri için sağlam bir temel hazırlamak ve yaşıtlarından birkaç adım önde olmalarını sağlamak adına planlanmış temeller üzerine kurulmuş bir Ortaokul ve Anadolu Lisesi’dir.