ONLINE KURS ARŞİVİ


TUA Koleji, Türkiye’deki temsilciliğinin 25 senelik eğitim tecrübesi ile birlikte hiçbir okulda bulunmayan özel bir arşive sahiptir.

Öğrencilerin örgün eğitimlerinin yanında, kendi bünyesinde bulunan 8 ayrı kurs ile mezunlarının, yaşıtlarına göre çok daha fazla işe yarar bilgi ile mezun olmasını sağlayan bu projede toplam 2000 saatten fazla eğitim mevcuttur.

Yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme, grafik tasarım, web tasarım, üç boyutlu modelleme, mimari tasarım, video animasyon gibi birçok alanda eğitimler TUA Amerikan’ın kendi portalı ve alt yapısı üzerinden öğrencilere hizmet vermektedir.

Bir TUA öğrencisi, dilerse eğitimi boyunca sınavlara hazırlanırken, bir taraftan da istediği bir alanda uzmanlaşabilir ve kendisini geliştirebilir. Kendisini yetenekli ya da hevesli hissettiği bir bilişim alanında eğitim görebilir ve bunun için bir kursa gitmesine gerek kalmaz.

Özetle TUA Amerikan, okul ile birlikte kurs eğitimleri de barındırmaktadır.

Sınav Modu

Üniversiteye hazırlık sadece sınav sorularına hazırlıkla bitebilecek bir süreç değildir. Çocuklarımızın sınav...

Rehberlik

Etkin ve uzman bir rehberlik sistemi ile öğrenci ve velilerimiz sürekli olarak irtibat içerisinde bulunarak....

Eğitim Koçluğu

Bu sistemde her 8 – 10 öğrencimiz bir öğretmenimize bağlıdır. Öğretmenimiz kendi çocuklarından...

Akademik Eğitim

TUA Koleji öğrencilerini sadece günümüzün değil geleceğin de standartlarına hazırlamak...

ULUSLARARASI BİR DÜNYA KOLEJİ

Çocuklarımızı lise ve üniversite sınavına hazırlarken onlara aynı zamanda uluslararası bir deneyim yaşatmak, onların gelecekleri için sağlam bir temel hazırlamak ve yaşıtlarından birkaç adım önde olmalarını sağlamak adına planlanmış temeller üzerine kurulmuş bir Ortaokul ve Anadolu Lisesi’dir.